Kadra

W naszym przedszkolu nie ma pań, są ciocie, ale nie dlatego, że to ktoś z rodziny tylko po to, aby było nam miło i żebyśmy czuli się tu jak w domu. A jakby tego było jeszcze mało mamy pośród siebie również wujka. Wiemy, że to rzadkość w przedszkolach więc tym bardziej się z tego cieszymy!


Małgorzata Wiśniewska
Małgorzata Wiśniewska

(ciocia Gosia, dyrektor przedszkola, zajęcia muzyczne i rytmiczne) – absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz studiów podyplomowych na kierunku wychowanie przedszkolne, od lat związana z kulturą i muzyką, od 6 roku życia członek  Grupy Artystycznej Skoczki, a od 2008 roku instruktor muzyczny oraz nauczyciel gry na pianinie. Doświadczenie zdobyła pracując z dziećmi w zespole oraz odbywając praktyki zarówno                      w przedszkolach jak i w szkołach podstawowych. W naszym przedszkolu wprowadza w świat muzyki. Śpiewa, tańczy, gra na gitarze i pianinie.


Bartłomiej Wiśniewski
Bartłomiej Wiśniewski

(wujek Michał, zastępca dyrektora ds. pedagogicznych, wychowawca) – absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Jest wesoły, pomysłowy i łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Potrafi dużo osiągnąć dzięki swojemu nastawieniu i konsekwencji w działaniu. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył dzięki praktykom szkole podstawowej oraz przedszkolu. Zamiłowanie do pracy z dziećmi odziedziczył po dziadku, ojcu oraz wujku, jest więc trzecim pokoleniem nauczycielskim w rodzinie.


Iwona Przybylska
Iwona Przybylska

(ciocia Iwonka, wychowawca) – absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza     w Poznaniu na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz studiów podyplomowych na kierunku zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. W przeszłości członek Grupy Artystycznej Skoczki. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując wcześniej w jednym z poznańskich przedszkoli. Na co dzień mama małej Ani. Ciocia Iwonka jest osobą miłą, pogodną i zawsze uśmiechniętą co powoduje, że dzieci czują się bezpieczne i kochane.


Katarzyna Kurant
Katarzyna Kurant

(ciocia Kasia, wychowawca) – absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie na kierunku ochrona środowiska. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na kierunku pedagogika z przyrodą oraz wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ciocia Kasia jest bardzo sympatyczną, otwartą, spokojną i cierpliwą osobą. Posiada uzdolnienia plastyczne, które często wykorzystuje w pracy z dziećmi. Najpierw swoje doświadczenie zdobyła jako nauczyciel przyrody, następnie jako mama małej Patrycji. Ponad to odbyła szereg praktyk w przedszkolach i szkołach.


Emilia Michalak
Emilia Michalak

(ciocia Emilia, wychowawca) – absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza       w Poznaniu na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Ukończyła kurs kwalifikacyjny dla nauczycieli z zakresu oligofrenopedagogiki.           W przeszłości członek Grupy Artystycznej Skoczki. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki praktykom w przedszkolu i w szkole podstawowej. Na co dzień mama Wiktorii. Ciocia Emilia jest osobą pogodną, otwartą i sympatyczną, przez co łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Uwielbia śpiewać, tańczyć, dlatego dzień w przedszkolu zaczyna od wesołej piosenki.


Karina Małuszek
Karina Małuszek

(Ciocia Karina, opiekunka) – absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji na kierunku dietetyka, całą zdobytą tam wiedzę o zdrowych nawykach żywieniowych przekazuje zarówno dzieciom jak i całej kadrze naszego przedszkola.Obecnie studiuje w Wyższej Szkole Techniczno-Humanistycznej na kierunku Edukacja wczesnoszkolna                    i przedszkolna. Jest osobą przyjazną, miłą, ciepłą i zawsze uśmiechniętą. Pomaga zarówno dzieciom jak i wychowawcom w codziennych czynnościach przedszkolaków. Dba również o bezpieczeństwo naszych maluchów w czasie jazdy przedszkolnym autobusem.


Aneta Rubert
Aneta Rubert

(Ciocia Aneta, wychowawca) – absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika w zakresie edukacji elementarnej z terapia. Cechuje ją otwartość, cierpliwość i duże poczucie humoru . Często się uśmiecha co pomaga jej w kontaktach z dziećmi. Doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając praktyki w przedszkolach i szkołach podstawowych. Prywatnie mama małej Julki i Piotrusia, dzięki czemu jeszcze bardziej rozumie potrzeby małego przedszkolaka.


Sylwia Wróblewska
 Sylwia Wróblewska

(Ciocia Sylwia, opiekunka) – absolwentka Technikum Handlowego w Rogoźnie. Jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą i miłą. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Pomaga w czynnościach codziennych i razem z ciocią Kariną dba o bezpieczeństwo dzieci w busiku.Marlena Kucz
Marlena Kucz

Monika
Monika Przybylska

(ciocia Marlena i ciocia Monika ) Ciocie Marlena i Monika pełne ciepła i troski o potrzeby dzieci pomagają w codziennej pracy wychowawcom. To one najwięcej krzątają się w kuchni przygotowując smaczne i zdrowe śniadanka oraz podwieczorki. Z ogromnym zapałem i wielką starannością dbają o czystość i porządek w przedszkolu.


Barbara Surdyk

(ciocia Basia – religia, zajęcia teatralno-językowe) – absolwentka Instytutu Wyższej Kultury Religijnej przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy na kierunku Pedagogika – nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. W pracy łączy wiedzę z pasją, która jest szeroko pojęta sztuką. Na jej zajęciach mali uczniowie mogą odkrywać i doskonalić swoje umiejętności aktorskie. U dzieci stara się zaszczepić to, co w życiu najważniejsze – poszanowanie drugiego człowieka.


Beata Druciarek

(ciocia Beata – zajęcia plastyczne) – absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W przeszłości członek Grupy Artystycznej Skoczki. Ciocia Beata jest zawsze uśmiechnięta i ma mnóstwo ciekawych pomysłów, dzięki którym dzieci mogą fantazjować przy pomocy masy solnej, plasteliny, papieru i innych mniej lub bardziej dziwnych materiałów.


Tomasz Jarzembowski

(wuja Tomek – gimnastyka) – absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji      w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne w zakresie specjalności nauczycielskiej z gimnastyką korekcyjno–kompensacyjną. Od lat związany ze sportem, w latach 1999-2003 zawodnik szkółki piłkarskiej „Amica” Wronki,                   z którą w 2002 roku zdobył Mistrza Polski Juniorów. Następne siedem lat reprezentował barwy Klubu Sportowego „Nielba” Wągrowiec. Posiada licencję trenerską. Poza pracą w naszym przedszkolu, gdzie dba o harmonijny rozwój dzieci, cały czas zdobywa doświadczenie pracując w szkole podstawowej. Jest również trenerem w piłkarskiej szkółce „Akademia Futbolu”.


Emilia Michalak
Musical Babies

Musical Babies – zajęcia muzyczno–ruchowe w języku angielskim, podczas których dzieci poznają proste słowa i zwroty angielskie za pomocą rymowanek i piosenek angielskich. Stopniowo z wiekiem włączają się w śpiewanie samych piosenek i mówienie rymowanek wraz z pokazywaniem określonych czynności. W ten sposób dzieci osłuchują się z językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka, ponad to wykształcają poczucie rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca ruchu oraz poprzez różnorodne gry i zabawy nabywają bądź usprawniają koordynację ruchową.×